MÖBLER / Bord / Bänk 9952111
nr 995 2111
Bänk
Teak, 50/60-tal, längd: 106 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 november 2015
kl 19:52:40
250 kr
300 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
16 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal